Potrzebujesz kalendarze?

Napisz do nas a prześlemy Tobie naszą aktualną ofertę!

  left_top_02left_top_01
  right_bottom_02right_bottom_01
  Agencja Reklamowa REKOS - kalendarze - pic1
  Dla Ciebie również

  zaprojektujemy i wydrukujemy kalendarze

  Twoi klienci mogą mówić o Tobie jeszcze lepiej! Wystarczy, że podarujesz im kalendarz na Nowy Rok z Twoją reklamą. Agencja Reklamowa REKOS z Ostrowa Wielkopolskiego przygotuje dla Ciebie specjalną ofertę na kalendarze reklamowe. Skontaktuj się z nami a opracujemy dla Ciebie indywidualny projekt i wykonamy go z doskonałych jakościowo materiałów, dzięki czemu zabłyśniesz w towarzystwie idealnie dopasowaną i przygotowaną reklamą oraz zwiększysz szanse na zdobycie nowych Klientów.

  Praktyczność czyli

  kalendarze reklamowe

  Kalendarze są idealne do pomocy w organizacji i w zarządzaniu czasem. Dzięki nim będziesz mógł spojrzeć na przeszłość, teraźniejszość i przyszłość!

  Organizacja a także zarządzanie czasem – to fundament każdej firmy. Pomagają one jeszcze efektywniej pracować. Programy wspierające zarządzanie to nie wszystko. Najporęczniejszym a jednocześnie najprostszym narzędziem jest kalendarz, który  może pokazać stan realizacji przedsięwzięć, przypomnieć o spotkaniach czy wydarzeniach. Pomaga w pracy i planowaniu urlopów.

  Najważniejsze informacje przy wyborze kalendarzy

  Jaki kalendarz wybrać?
  Jednym z najpopularniejszych rozwiązań są kalendarze trójdzielne. Zapewniają one doskonałą czytelność oraz dużą ilość miejsca na swoją reklamę. Innym popularnym kalendarzem jest kalendarz książkowy. Rozwiązanie bardziej osobiste ale pozwalające umieścić dużo więcej informacji i zadań na dany dzień. Innymi rozwiązaniami są kalendarze biurkowe czyli popularne piramidki, kalendarze listwowane i jednodzielne.
  Idealnym kalendarze dla fotografów jest kalendarz spiralowany, na którym można zamieścić inną fotografię na każdy miesiąc tworząc małą galerię dla odbiorców.
  Jaką wielkość wybrać?
  Kalendarze ścienne takiej jak kalendarze trójdzielne, jednodzielne czy czterodzielne idealnie nadadzą się do biur, sklepów lub domów. Ich wielkość sprawia, że w łatwy sposób można odczytać datę a oprawa graficzna z logiem firmy będzie zawsze towarzyszyła Waszym Klientom. Bardziej mobilnym rozwiązaniem będą kalendarze książkowe, które w łatwy sposób można zmieścić w aktówce, torbie czy plecaku. Najmniejszym modelem kalendarzy są kalendarzyki listkowe, które mogą posłużyć jako wizytówka lub karta na kupony/stempelki.
  Kalendarz jako produkt
  Kalendarze spiralowane idealnie nadają się jako produkt sprzedażowy. Wydrukowane na doskonałej jakości papierze rewelacyjnie oddającym kolory są wprost stworzone dla fotografów. Możliwość umieszczenia nawet 12 zdjęć z dodatkiem kalendarza czyni z niego wprost wymarzony produkt dla wszystkich miłośników piękna czy to krajobrazowego, miejskiego czy ludzkiego. Dodatkowym atutem staje się możliwość uszlachetnienia kalendarzy wybranymi foliami czy lakierem UV, które nadają kalendarzom jeszcze więcej szyku.
  Agencja Reklamowa REKOS - kalendarze - pic2a
  Co przemawia za

  kalendarzami reklamowymi?

  są przynajmniej cztery powody, dla których warto zaopatrzyć się w kalendarze reklamowe zaprojektowane i wykonane przez Agencję Reklamową REKOS z Ostrowa Wielkopolskiego…

  Po pierwsze...
  ...projekty graficzne kalendarzy przygotowane przez Agencję Reklamową REKOS są indywidualnie dopasowane do potrzeb naszych Klientów co gwarantuje satysfakcję. Materiały użyte do produkcji są najwyższej jakości a szeroki wachlarz dodatkowych uszlachetnień sprawa, że oferowane przez nas kalendarze są niebanalne i wychodzą na przeciw coraz większym oczekiwaniom naszych Klientów.
  Po drugie...
  ...łatwo do kalendarza zajrzeć. Wspólny kalendarz w biurze to ważny element wyposażenia. Jest również użytecznym atrybutem pozwalającym jednocześnie na sprawdzenie stanu realizacji zadań nie tylko u siebie ale też u innych.
  Po trzecie...
  ...kalendarz na przykład trójdzielny to doskonały prezent na koniec roku dla klientów i kontrahentów. Sprawdzi się w niemal w każdej firmie oferującej swoje produkty czy usługi. Klient, o którym pamiętasz, to Klient, który pamięta o Tobie.
  Po czwarte...
  ...wiszący w biurze, sklepie czy domu kalendarz będzie przez cały rok przypominał o firmie w nieinwazyjny sposób jedocześnie w zgodzie z najnowszą wiedzą marketingową. Uwaga odbiorcy nie skupia się na elementach wizualnych marki jednak cały czas trafiają one do jego oczu i pamięci. Pozwala to na łatwiejszą identyfikację firmy gdy rozważa zakup czy zamówienie.
  Oferujemy naszym klientom

  szeroki wybór dostępnych rodzajów papieru:

  • karton
  • papier kredowy połysk i mat
  • papier kraftowy

  i uszlachetnień:

  • folia błysk i mat
  • folia soft touch i soft skin
  • złocenie
  • srebrzenie
  • wybiórczy lakier UV
  • wybiórczy lakier 3D
  • folia zielona. czerwona, niebieska

  Dodatkowym atutem jest możliwość łączenia niektórych uszlachetnień ze sobą co pozwala uzyskać jeszcze bardziej niebanalne efekty i podnieść prestiż kalendarzy.

  Inne opcje:

  • indywidualne kalendaria
  • kalendaria w różnych kolorach
  • okienka do kalendarzy w różnych kolorach
  • koperty białe i kraftowe
  Niektóre

  nasze kalendarze

  Kalendarz

  trójdzielny LUX wypukły i płaski

  Kalendarz

  trójdzielny ECO

  Kalendarz

  trójdzielny płaski

  Kalendarz

  czterodzielny LUX wypukły

  Kalendarz

  jednodzielny ECO

  Kalendarz

  jednodizelny płaski

  Kalendarz

  biurkowy LUX

  Kalendarz

  biurkowy spiralowany

  Kalendarz

  książkowy

  Krótkie terminy
  Krótki czas realizacji zleceń oraz możliwe zamówienia ekspresowe.
  Doskonała jakość
  Doskonałej jakości druk dzięki stale unowocześnianemu parkowi maszyn.
  Atrakcyjne ceny
  Oferujemy konkurencyjne ceny i częste promocje na nasze produkty.

  Co jeszcze robimy

  Projektujemy strony internetowe oraz ściśle współpracujemy z firmą pozycjonującą strony internetowe oferując naszym Klientom pełne wsparcie żeby wykonane przez nas strony były od samego początku jak najlepiej widoczne w sieci.

  Projektujemy i wykonujemy okładki na dowody rejestracyjne, ramki pod tablice rejestracyjne.

  W naszej ofercie znajdziecie również wizytówki i ulotki oraz bardzo szeroką ofertę druku offsetowego, zawieszki zapachowe, produkty w twardej oprawie a także kalendarze i gadżety reklamowe.

  Agencja Reklamowa REKOS - ulotki ikona1
  Agencja Reklamowa REKOS - plakaty ikona1
  Agencja Reklamowa REKOS - banery reklamowe ikona1
  Agencja Reklamowa REKOS - gadżety reklamowe ikona1