Oferujemy zawieszki zapachowe personalizowane z logo do auta

Do samochodu i nie tylko. Ponad 1000 wykrojników i kilkadziesiąt zapachów do wyboru

left_top_02left_top_01
right_bottom_02right_bottom_01
Krótkie terminy
Krótki czas realizacji zleceń wynoszący ok 10 dni roboczych. Możliwa dostawa bezpośrednio do Klienta.
Skontaktuj się z nami żeby poznać szczegóły.
Doskonała jakość
Doskonałej jakości druk na bielonej celulozie z dodatkiem jedwabiu.
Skontaktuj się z nami żeby poznać szczegóły.
Atrakcyjne ceny
Oferujemy konkurencyjne ceny i częste promocje na nasze produkty.
Skontaktuj się z nami żeby poznać szczegóły.

Zawieszki zapachowe z nadrukiem logo firmy do auta

Zawieszki zapachowe z logo Państwa firmy to doskonały pomysł na gratis dla klienta. Kto nie chciałby jeździć w samochodzie z przyjemnym zapachem. Do tego logo na zawieszce będzie zawsze przypominało klientowi o firmie, w której dostał gratis. Zadowolony klient chętniej wróci do Państwa firmy po kolejną ofertę.

Oferujemy Państwu zawieszki zapachowe w dowolnym kształcie i zapachu z nadrukiem w pełnym kolorze. Nasze zapachy wykonane są śnieżnobiałej celulozie o grubości od 2 mm do 4,5 mm, która doskonale odwzorowuje i zachowując na długo żywe kolory.

Posiadamy w swojej ofercie ponad 1000 różnych wykrojników ale jesteśmy w stanie wykonać indywidualny wzór na zamówienie.

Zawieszki zapachowe wykonujemy z materiałów przeznaczonych do produkcji zawieszek samochodowych a nie popularnej tekturze. Materiał ten jest wielokrotnie trwalszy i chłonny co powoduje, że zapach utrzymuje się dłużej.

Zawieszki zapachowe posiadają mocowanie za pomocą gumki lub haczyka dopasowanego kolorystycznie do zawieszki. Pakowane są w szczelne woreczki z folii barierowej z nadrukiem ostrzegawczym co powoduje, że zapach nie wietrzeje.

Materiały do pobrania

Cennik