Oferta

Posiadamy w ofercie okładki na dowody rejestracyjne przezroczyste z kolorowym nadrukiem wykonane z wysokiej jakości folii.

Nasze
niektóre
realizacje

Wysokiej klasy akcesorium

Zniszczenie dokumentów samochodu, to sytuacja, której każdy kierowca z pewnością chciałby uniknąć. Aby skutecznie je zabezpieczyć, warto wyposażyć się w odpowiednie etui. Oferowana przez nas okładka na dowód rejestracyjny z nadrukiem to wysokiej klasy akcesorium, w którym można bezpiecznie schować również np. polisy ubezpieczeniowe. Wygodnie mieści się w kieszenie.

Sprawdzone okładki na dowód rejestracyjny

Zastanawiają się Państwo, gdzie kupić etui na dokumenty samochodu? Okładki na dowody rejestracyjne znaleźć można w wielu sklepach np. z artykułami biurowymi, jednak aby mieć pewność, że spełnią one wszelkie oczekiwania, warto sięgać wyłącznie po funkcjonalne, wykonane z wytrzymałych materiałów przedmioty. Właśnie takie oferuje nasza doświadczona – Agencja Reklamowa REKOS. Prowadząc firmę, od lat dostarczamy klientom najwyższej klasy, personalizowane gadżety marketingowe. Okładka z nadrukiem jest ładne wykonana, praktyczna i jednocześnie doskonale sprawdzi się jako elegancki upominek np. dla partnerów biznesowych czy pracowników.

Promocja firmy

Niezwykle ważne dla budowania pozytywnego wizerunku firmy i jej promowania jest zaznajomienie obecnych, a także potencjalnych Klientów z logo przedsiębiorstwa.

Możliwość personalizacji

Ubezpieczenia na dowody rejestracyjne z nadrukiem Ostrów
left_bottom_02left_bottom_01
okładka na dowod rejestracyjne - zgrzewy
okładki na dowody rejestracyjne - zgrzewy

Wytrzymałe i funkcjonalne

Dlaczego warto wybrać oferowane przez nas akcesoria? Ogromną ich zaletą jest niewątpliwie wybór bardzo solidnych materiałów (różne wymiary), które zostały użyte do ich produkcji. Nasze produkty są wykonane z wysokiej jakości folii o grubości 0,12 mm i wysokiej przezroczystości. Wykonana mocnym zgrzewam. Folia (okładka) jest miękka, co przeciwdziała pęknięciom i powoduje wyższą żywotność okładki. Dodatkowo nasze owijki mogą posiadać kieszonkę na polisę OC lub prawo jazdy co w znacznym stopniu ułatwia przechowywanie dokumentów.

right_top_02right_top_01

Bogaty wybór

Szeroki asortyment oferowanych przez nas etui sprawia, że każdy przedsiębiorca może zamówić towar idealnie dopasowany do swoich potrzeb oraz upodobań. Na okładkach na dowód rejestracyjny z logo wykonujemy nadruki jedno lub wielokolorowe o dowolnej treści, lub grafice. Różnorodność modeli, które można zakupić na w naszej firmie, daje możliwość precyzyjnego dopasowania gadżetu i reklamowego do kolorystyki, a nawet stylu identyfikacji wizualnej danego przedsiębiorstwa. Wymiar etui to: 110 mm x 230 mm. Oferujemy też trójdzielne etui dostosowane. Wygodna cena. Zapraszamy do kontaktu!

Wysoka jakość okładek i przystępna cena

Agencja reklamowa REKOS oferuje wysokiej klasy produkt: dowód rejestracyjny (okładka), a do tego gwarantuje szybką i profesjonalną realizację zamówień na nie. Do każdego Klienta podchodzimy z pełnym zaangażowaniem, uwzględniając w czasie wykonywania projektu wszystkie potrzeby zleceniodawcy. Dokładamy także wszelkich starań, aby nasze okładki na dowód rejestracyjny z nadrukiem dotarły do kupującego najszybciej, jak tylko to możliwe. W razie pytań lub wątpliwości związanych z ofertą służymy radą – gorąco zachęcamy złożyć zamówienie. Dostawa na terenie całej Polski.

Poproś o wycenę

W prosty i szybki sposób uzyskaj wycenę druku okładek na dowody rejestracyjne

  Krótkie terminy
  Krótki czas realizacji zleceń wynoszący ok 10 dni roboczych. Możliwa dostawa bezpośrednio do Klienta.
  Doskonała jakość
  Doskonałej jakości druk na folii 0,12mm o wysokiej przezroczystości w maksymalnie 4 kolorach po każdej ze stron okładki.
  Atrakcyjne ceny
  Oferujemy konkurencyjne ceny i częste promocje na nasze produkty.

  Co jeszcze robimy

  Projektujemy strony internetowe oraz ściśle współpracujemy z firmą pozycjonującą strony internetowe oferując naszym Klientom pełne wsparcie żeby wykonane przez nas strony były od samego początku jak najlepiej widoczne w sieci.

  Projektujemy i wykonujemy ramki pod tablice rejestracyjne.

  W naszej ofercie znajdziecie również zawieszki zapachowe, produkty w twardej oprawie a także kalendarze i gadżety reklamowe.

  Agencja Reklamowa REKOS - ulotki ikona1
  Agencja Reklamowa REKOS - plakaty ikona1
  Agencja Reklamowa REKOS - banery reklamowe ikona1
  Agencja Reklamowa REKOS - gadżety reklamowe ikona1