Potrzebujesz ulotki reklamowe?

Napisz do nas a przygotujemy i prześlemy dla Ciebie optymalne rozwiązanie oferujące ulotki reklamowe.

  left_top_02left_top_01
  right_bottom_02right_bottom_01
  Agencja Reklamowa REKOS - ulotki reklamowe - ulotka pic1
  Dla Ciebie również

  zaprojektujemy i wydrukujemy ulotki reklamowe

  Projektujemy oryginalne i nowoczesne ulotki reklamowe, które idealnie zareklamują Twoją firmę. W ofercie mamy ulotki standardowe oraz składane a także wiele grubości i rodzajów papieru i uszlachetnień.

  Jakie

  powinny być ulotki reklamowe?

  Ulotki reklamowe, to jedna z najbardziej podstawowych i najczęstszych form reklamy. To dzięki ulotkom, mogą Państwo szybko, tanio i efektywnie dotrzeć do szerokiej grupy potencjalnych klientów. Ulotka zdecydowanie jest najlepszą i najtańszą formą dotarcia do klienta. Jednymi z najważniejszych cech przemawiającymi za ulotkami są: uniwersalność i szybkość przygotowania i wytwarzania.

  Najważniejsze informacje przy wyborze ulotki

  Po co w ogóle ulotka?
  To niezbędny krok aby ulotka była profesjonalnie wykonana. Trzeba ustalić sobie cel, jaki ma osiągnąć ulotka: czy to będzie kampania marketingowa nowego produktu, sezonowa wyprzedaż czy coś innego. Tylko z jasno określonym celem ulotka spełni swoje zadanie.
  Kto będzie docelowym odbiorcą?
  Podczas wyboru ulotki trzeba zdać sobie sprawę kto będzie jej odbiorcą. Dla jakiej grupy wiekowej czy płci będzie skierowana ulotka? W zależności od tego będzie wyglądała szata graficzna ulotki i kroje czcionek. Różne dla młodzieży i dorosłych, inne dla mężczyzn a jeszcze inne dla kobiet.
  Zdjęcia i grafika
  “Jedno zdjęcie warte jest 1000 słów”. Ta maksyma bardzo dobrze odnosi się do wizualizacji ulotki i jej ograniczonej przestrzeni. Można wybrać kilka zdjęć małych lub jedno większe, które będzie bardziej zwracało uwagę.
  Jaki format ulotki?
  Najlepszym i najkorzystniejszym finansowo rozwiązaniem są standardowe formaty ulotek takie jak A6, A5 czy DL. Równie popularne są ulotki składane na pół czy do formatu “Z” lub “C”. Dużo bardziej ekstrawaganckie i kosztowne są własne formaty jak na przykład koło czy jakikolwiek swój kształt ale sprawiają, że właśnie taka ulotka dużo bardziej wyróżnia się z tłumu standardowych ulotek.
  Jaki wybrać papier?
  Przy wyborze papieru warto się kierować do czego będzie nam służyła ulotka. Standardowym i najpopularniejszym papierem jest papier kredowy o gramaturze 130g. Warto pomyśleć o grubszym papierze jak np. 250g lub 300g jeśli chcemy by nasza ulotka była bardziej unikatowa.
  Uwaga na literówki
  Zanim prześle się projekt do druku należy sprawdzić czy nie ma żadnych błędów. Niech ktoś jeszcze rzuci okiem na ulotkę przed drukiem. Pamiętaj, że literówki łatwo przeoczyć a nic bardziej nie deprymuje jak tysiące ulotek do zniszczenia przez wcześniejszy brak uwagi.
  Agencja Reklamowa REKOS - ulotki reklamowe - ulotka pic2
  Co przemawia za

  ulotkami reklamowymi?

  są przynajmniej trzy powody, dla których warto zaopatrzyć się w ulotki reklamowe zaprojektowane i wykonane przez Agencję Reklamową REKOS

  Po pierwsze...
  ...są jednym z najtańszych sposobów zareklamowanie swojej firmy lub produktu. Ulotki oferują najkorzystniejszy stosunek jakości do ceny.
  Po drugie...
  ...ulotki reklamowe są niezwykle uniwersalne. Mogą służyć jako prosty nośnik reklamy ale również mogą być prestiżowym uzupełnieniem oferty firmy lub jej samej. Dobrze zaprojektowane, z odbpowiednio dobranym papierem i uszlachetnieniami podnoszą rangę pozwalając dotrzeć do szerszego grona Klientów. Doskonała jakość druku pozwala nawet najbardziej wymagającym Klientom cieszyć się z bardzo dobrze wyglądającej reklamy.
  Po trzecie...
  ...ulotki mogą stanowić stacjonarną cześć reklamy poszerzając wiedzę Klienta o firmie i jej produktach lub usługach, dołączane do wysyłanych towarów jako zachęta do dalszych zakupów lub po prostu mogą być rozdawane na ulicach, targach i innych eventach zachęcając do zapoznania się z ofertą firmy.
  Oferujemy naszym klientom

  szeroki wybór dostępnych rodzajów papieru:

  • papier kredowy połysk i mat
  • papier kraftowy
  • papier offsetowy
  • papier recyclingowany Classic i SuperWhite

  Każdy papier posiada dodatkowo różne grubości do wyboru od 90g/m2 do 350g/m2.

  i uszlachetnień:

  • folia błysk i mat
  • folia soft touch i soft skin
  • złocenie
  • srebrzenie
  • wybiórczy lakier UV
  • wybiórczy lakier 3D
  • folia zielona. czerwona, niebieska

  Dodatkowym atutem jest możliwość łączenia niektórych uszlachetnień ze sobą co pozwala uzyskać jeszcze bardziej niebanalne efekty i podnieść prestiż ulotek i broszur.

  Krótkie terminy
  Krótki czas realizacji zleceń oraz możliwe zamówienia ekspresowe.
  Doskonała jakość
  Doskonałej jakości druk dzięki stale unowocześnianemu parkowi maszyn.
  Atrakcyjne ceny
  Oferujemy konkurencyjne ceny i częste promocje na nasze produkty.

  Co jeszcze robimy

  Projektujemy strony internetowe oraz ściśle współpracujemy z firmą pozycjonującą strony internetowe oferując naszym Klientom pełne wsparcie żeby wykonane przez nas strony były od samego początku jak najlepiej widoczne w sieci.

  Projektujemy i wykonujemy okładki na dowody rejestracyjne, ramki pod tablice rejestracyjne.

  W naszej ofercie znajdziecie również wizytówki i ulotki oraz bardzo szeroką ofertę druku offsetowego, zawieszki zapachowe, produkty w twardej oprawie a także kalendarze i gadżety reklamowe.

  Agencja Reklamowa REKOS - ulotki ikona1
  Agencja Reklamowa REKOS - plakaty ikona1
  Agencja Reklamowa REKOS - banery reklamowe ikona1
  Agencja Reklamowa REKOS - gadżety reklamowe ikona1