Poznajmy się!

Nic prostszego! Skontaktuj się z nami i dowiedz się co możemy zrobić dla Ciebie i Twojej firmy.

Co robimy

Drukujemy

90%

Projektujemy

85%

Tworzymy strony internetowe

80%

Gadżety reklamowe

70%

Reklama wielkoformatowa

60%

Projektowanie stron internetowych
Projektujemy i tworzymy strony internetowe wizytówki oraz z systemem CMS, sklepy e-commerce oraz landing page. Każda nasza realizacja jest dostosowana do urządzeń mobilnych. Nie musisz już się martwić czy Twoja strona będzie poprawnie wyświetlać się na tabletach czy smartfonach. MY TO GWARANTUJEMY!
Projektowanie graficzne
Kreujemy wizerunek Twojej firmy, tak aby każdy, nie tylko lokalny kontrahent mógł zapamiętać Twoją firmą. Projektujemy elementy drukowane oraz wirtualne. Dzięki nietuzinkowemu podejściu do tematu jesteśmy w stanie zrealizować każde zlecenie.
Druk
Drukujemy wszystkie typy reklam zewnętrznych i wewnętrznych m.in. wizytówki, ulotki reklamowe i informacyjne, banery, kasetony, litery przestrzenne, plakaty, tablice informacyjne, teczki biznesowe, papiery firmowe, pocztówki i zaproszenia oraz kalendarze, gadżety reklamowe takie jak breloki, parasole, torby.
right_bottom_02right_bottom_01
right_bottom_02right_bottom_01

Dlaczego warto nam zaufać.

Ponieważ jesteśmy młodym, ambitnym i silnie zmotywowanym zespołem, pełnym nowych i świeżych pomysłów na to, aby to właśnie Twoja firma była na szczycie! Dbamy o indywidualne potrzeby, koncentrujemy się na celu, którym jest wypromowanie Twojej firmy. Działamy w środowisku wirtualnym kreując wizerunek jak i rzeczywistym pomagając Twoim przyszłym kontrahentom znaleźć Ciebie. Zawsze staramy się znaleźć optymalne rozwiązanie, które pozwoli w pełni wykorzystać Twój potencjał jednocześnie oferując usługi skrojone pod Twoje możliwości.

Praca jest naszą pasją

a ta pasja pozwala na zadowolenie naszych Klientów, co przekłada się na nasze zadowolenie z dobrze wykonanego zlecenia 🙂

Co chcemy osiągnąć
Najważniejsze dla nas jest zadowolenie klienta. Wkładamy w pracę 100% zaangażowania co przekłada się na doskonałe efekty. Zorientowanie na klienta pozwala w pełni wykorzystać nasze doświadczenie i kreatywność.
Jak do tego dążymy
poprzez indywidualne podejście do potrzeb klienta;
poprzez wysoki poziom wykonania;
poprzez częste kontakty ze zleceniodawcą, które pozwalają na pełną kontrolę nad tworzeniem i oczekiwaniami klienta;
poprzez szeroką ofertę proponowanych usług i konkurencyjne ceny;
poprzez ambitne przedsięwzięcia, ponieważ nie boimy się wyzwań.
Agencja Reklamowa REKOS - o agencji - więcej informacji

Potrzebujesz więcej informacji?

Skontaktuj się z nami a odpowiemy na wszystkie Twoje pytania, doradzimy i zaproponujemy optymalne dla Ciebie rozwiązanie, które w pełni wykorzysta twój potencjał.