O agencji

Poznajmy się! Dowiedz się co możemy zrobić dla Ciebie i Twojej firmy.

Co robimy

Drukujemy
Projektujemy
Tworzymy strony internetowe
Gadżety reklamowe
Reklama wielkoformatowa

Dlaczego warto nam zaufać.

Ponieważ jesteśmy młodym, ambitnym i silnie zmotywowanym zespołem, pełnym nowych i świeżych pomysłów na to, aby to właśnie Twoja firma była na szczycie! Dbamy o indywidualne potrzeby, koncentrujemy się na celu, którym jest wypromowanie Twojej firmy. Działamy w środowisku wirtualnym kreując wizerunek jak i rzeczywistym pomagając Twoim przyszłym kontrahentom znaleźć Ciebie.

Jak działamy

o-agencji-1

Kreujemy wizerunek Twojej firmy, tak aby każdy, nie tylko lokalny kontrahent mógł zapamiętać Twoją firmą. Projektujemy elementy drukowane oraz wirtualne. Dzięki nietuzinkowemu podejściu do tematu jesteśmy w stanie zrealizować każde zlecenie.

o-agencji-2

Projektujemy i tworzymy strony internetowe wizytówki oraz z systemem CMS, sklepy e-commerce oraz landing page. Każda nasza realizacja jest dostosowana do urządzeń mobilnych. Nie musisz już się martwić czy Twoja strona będzie poprawnie wyświetlać się na tabletach czy smartfonach. MY TO GWARANTUJEMY!

o-agencji-3

Drukujemy wszystkie typy reklam zewnętrznych i wewnętrznych m.in. wizytówki, ulotki reklamowe i informacyjne, banery, kasetony, litery przestrzenne, plakaty, tablice informacyjne, teczki biznesowe, papiery firmowe, pocztówki i zaproszenia oraz kalendarze, gadżety reklamowe takie jak breloki, parasole, torby.

o-agencji-4

Zajmujemy się fotografią produktową, reklamową oraz ogłoszeniową.

Co chcemy osiągnąć

Najważniejsze dla nas jest zadowolenie klienta. Wkładamy w pracę 100% zaangażowania co przekłada się na doskonałe efekty. Zorientowanie na klienta pozwala w pełni wykorzystać nasze doświadczenie i kreatywność.

Jak do tego dążymy

  • poprzez indywidualne podejście do potrzeb klienta;
  • poprzez wysoki poziom wykonania;
  • poprzez częste kontakty ze zleceniodawcą, które pozwalają na pełną kontrolę nad tworzeniem i oczekiwaniami klienta;
  • poprzez szeroką ofertę proponowanych usług i konkurencyjne ceny;
  • poprzez ambitne przedsięwzięcia, ponieważ nie boimy się wyzwań.

Dlatego praca jest naszą pasją, a ta pasja pozwala na zadowolenie naszych Klientów, co przekłada się na nasze zadowolenie z dobrze wykonanego zlecenia.