Potrzebujesz nowych wizytówek lub chcesz je dodrukować?

Napisz do nas a prześlemy dla Ciebie optymalne rozwiązanie.

  left_top_02left_top_01
  right_bottom_02right_bottom_01
  Dla Ciebie również

  zaprojektujemy i wydrukujemy wizytówki

  Projektujemy oryginalne i eleganckie wizytówki, które idealnie oddadzą istotę Twojej firmy i na długo pozostaną u Twoich Klientów.

  Agencja Reklamowa REKOS - wizytówki - wizytówki pic 1
  Jaka

  powinna być wizytówka?

  Ten niewielki, prostokątny kartonik ma niewspółmiernie dużą siłę oddziaływania w stosunku do swoich wymiarów.

  Prosta
  Dobrze zaprojektowana wizytówka powinna być maksymalnie prosta w formie. Czysta i oszczędna forma podkreśla prestiż oraz profesjonalizm firmy i osoby ją reprezentującą. Dobrze dobrane uszlachetnienia jeszcze bardziej podniosą rangę wizytówki nie zakłócając jej odbioru.
  Czytelna
  Czytelna wizytówka to taka, która pozwala na pierwszy rzut oka stwierdzić, kogo reprezentuje i jak się z tą osobą skontaktować. Powinna zawierać niezbędne informacje. Wizytówka prywatna pod tym względem oczywiście się różni od wizytówki firmowej. W przypadku tej pierwszej, poza imieniem i nazwiskiem, powinna zawierać numer telefonu, e-mail oraz adres. Firmowa wizytówka dodatkowo musi zawierać pełną nazwę i logo firmy oraz jej adres. Powinna także zawierać informacje o stanowisku, jakie się zajmuje oraz adres strony internetowej firmy.
  Oryginalna
  Dobra wizytówka powinna być charakterystyczna i mieć osobowość. Ale trzeba pamiętać, że motyw graficzny pełniący role tła (zlewa się on często z tekstem i sprawia, że trudno cokolwiek odczytać) lub zbyt duża liczba użytych kolorów oraz zły krój pisma może zakłócić czytelność wizytówki. Szczególnie należy uważać na wykorzystywane czcionki. Unikać banalnych fontów takich jak Times New Roman czy Arial, ale z drugiej strony pomijać też czcionki przekombinowane i nieczytelne.
  Agencja Reklamowa REKOS - wizytówki - wizytówki pic 2
  Po co właściwie te

  wizytówki?

  Są przynajmniej trzy powody, dla których dobrze je mieć:

  Po pierwsze...
  ...pomagają w nawiązaniu kontaktu. Wręczając wizytówkę zawsze można zamienić kilka zdań z potencjalnym Klientem i przedstawić mu po krótce swoją ofertę.
  Po drugie...
  ...ułatwiają zapamiętanie imienia, nazwiska osoby, z którą przed chwilą rozmawialiśmy lub nazwy firmy. Często na spotkaniach biznesowych spotykamy mnóstwo ludzi i zapamiętanie tych najważniejszych jak i zapamiętanie nas dzięki wizytówkom jest dużo łatwiejsze.
  Po trzecie...
  ...pozwalają na zbudowanie profesjonalnego wizerunku w oczach naszego rozmówcy. Dobrze zaprojektowana i wykonana wizytówka promuje naszą firmę.

  Wizytówki to bardzo poręczny i użyteczny format druków. Dodatkowo oferowane przez nas również niefoliowane pozwalają na swobodne nanoszenie notatek na swojej powierzchni, co w pewnych okolicznościach może być dużym atutem tego produktu. Pozwala to na łatwe i wygodne przekazanie danych kontaktowych potencjalnemu kontrahentowi.

  Oferujemy wizytówki jedno i dwustronne w wymiarach 90mm x 50mm oraz w wymiarze karty kredytowej czyli 85 mm x 55 mm.

  W ofercie mamy również bardzo szeroki wachlarz uszlachetnień takich jak:

  • folia matowa/błyszcząca
  • folia soft touch i soft skin
  • wybiórczy lakier UV i UV 3D
  • złocenie i srebrzenie
  Krótkie terminy
  Krótki czas realizacji zleceń. Dostawa nawet na następny dzień roboczy.
  Doskonała jakość
  Doskonałej jakości druk dzięki stale unowocześnianemu parkowi maszyn.
  Atrakcyjne ceny
  Oferujemy konkurencyjne ceny i częste promocje na nasze produkty.

  Co jeszcze robimy

  Projektujemy strony internetowe oraz ściśle współpracujemy z firmą pozycjonującą strony internetowe oferując naszym Klientom pełne wsparcie żeby wykonane przez nas strony były od samego początku jak najlepiej widoczne w sieci.

  Projektujemy i wykonujemy okładki na dowody rejestracyjne, ramki pod tablice rejestracyjne.

  W naszej ofercie znajdziecie również zawieszki zapachowe, produkty w twardej oprawie a także kalendarze i gadżety reklamowe.

  Agencja Reklamowa REKOS - ulotki ikona1
  Agencja Reklamowa REKOS - plakaty ikona1
  Agencja Reklamowa REKOS - banery reklamowe ikona1
  Agencja Reklamowa REKOS - gadżety reklamowe ikona1