Oferujemy gadżety reklamowe

Posiadamy w ofercie długopisy, kubki, torby i wiele innych gadżetów.

Modeli w ofercie
1000
+
Wykonanych projektów
300
+
Agencja Reklamowa REKOS - gadżety reklamowe pic1

Reklama to nie tylko ulotki, banery czy strony internetowe. To także elementy życia codziennego jak brelok do kluczy, parasol, kubek lub długopis a nawet cukierki. Każda, dobrze wykonana forma reklamy będzie skuteczna. Do tego służą:

Gadżety reklamowe

Agencja Reklamowa REKOS wytwarza różnego rodzaju gadżety reklamowe. Na chwilę obecną w swojej stałej ofercie mamy breloki, długopisy, parasole, smycze reklamowe, pendrivy, kubki, zapalniczki, podkładki pod myszki i wiele innych. Ciągle rozszerzamy swoją ofertę więc możecie Państwo spodziewać się już wkrótce nowych gadżetów.

Jeżeli byliby Państwo zainteresowani innymi gadżetami prosimy o kontakt. Dostosujemy zlecenie do Państwa potrzeb i wymogów.

left_top_02left_top_01
right_bottom_02right_bottom_01
Krótkie terminy
Krótki czas realizacji zleceń wynoszący ok 5 dni roboczych. Możliwa dostawa bezpośrednio do Klienta.
Skontaktuj się z nami żeby poznać szczegóły.
Doskonała jakość
Doskonałej jakości druk dzięki stale unowocześnianemu parkowi maszyn.
Skontaktuj się z nami żeby poznać szczegóły.
Atrakcyjne ceny
Oferujemy konkurencyjne ceny i częste promocje na nasze produkty.
Skontaktuj się z nami żeby poznać szczegóły.

Długopisy z nadrukiem

Długopisy reklamowe z logo Twojej firmy.

Agencja Reklamowa REKOS wykonuje długopisy zarówno metalowe jak i plastikowe. Logo bądź też inną grafikę wykonujemy przy zastosowaniu tampondruku lub grawera laserowego. Szeroki wachlarz produktów sprawia, że nawet najbardziej wymagający klienci znajdą coś dla siebie.

Posiadamy w swojej ofercie kilkadziesiąt modeli długopisów. Od wersji budżetowych – plastikowych po premium takich marek jak Parker czy Zenith. Oprócz tradycyjnych długopisów oferujemy również wieczne pióra i komplety np. długopis i ołówek.

Kubki reklamowe

Oferujemy kubki reklamowe we wszystkich spotykanych na rynku rodzajach.

Agencja Reklamowa REKOS oferuje ceramikę reklamową, trwałe kubki szklane, jednorazowe, termiczne, intrygujące filiżanki z nadrukiem dodające klasy spotkaniom i konferencjom.

Nasze kubki reklamowe piaskujemy lub wykorzystujemy kalkę ceramiczną, aby nanieść na nie dowolne logo z optymalną wartością graficzną.

Kubki reklamowe odgrywają dużą rolę w budowaniu zaufania. Ludzie używają ich praktycznie codziennie i przyzwyczajają się do nich. Podobnie jak do Twojej marki. Warto skupić się na zakupie profesjonalnych gadżetów tej klasy, gdyż gwarantują one sukces w dziedzinach marketingowych.

Kubki reklamowe to inwestycja w swój prestiż i jeden z ciekawszych pomysłów upominkowych.

Parasole

Agencja Reklamowa REKOS oferuje Państwu parasole z reklamą w formie logo bądź innej grafiki czy tekstu na parasolach. Taka forma reklamy jest doskonałym rozwiązaniem dla firm posiadających trochę większy budżet przeznaczony na reklamę.

Gratis dla klienta w postaci parasola jest kosztowny ale zwraca się z łatwością gdyż generuje oglądalność reklamy zawsze gdy jest deszczowa pogoda. Łatwe do zauważenia gdyż unikatowe parasole same przyciągają wzrok potencjalnego klienta a reklamuje Państwa osoba, która już jest Waszym klientem.

Wykonujemy nadruki na parasolach w formie sitodruku lub sublimacji (pełny kolor).

Ołówki

Profesjonalnie wykonane, czyste i wydajne ołówki reklamowe to podstawa wyposażenia każdej powierzchni biurowej.

Nasze ołówki są ozdabiane tampondrukiem lub grawerowane laserowo przez co to proste narzędzie jest szybkim i skutecznym przekaźnikiem reklamowym. Stosowanie ołówków jest bardzo popularne wśród zawodów technicznych bądź też u standardowych przedsiębiorców.

Ołówki reklamowe można połączyć w komplet z długopisami, aby zapewnić  różnorodność gadżetu reklamowego.

W naszej ofercie są ołówki drewniane zapewniające długą żywotność produktu. W niektórych z nich znajduje się niebrudząca gumka. Ołówki reklamowe są praktycznym upominkiem i nie było osoby niezadowolonej z jego otrzymania.

Torby materiałowe i papierowe

Najczęściej przedsiębiorstwa sprzedają produkty, które da się łatwo zapakować do torebki reklamowej. Tym samym zwiększa się użyteczność promocji.

Agencja Reklamowa REKOS posiada w ofercie mnóstwo zróżnicowanych torebek przeznaczonych właściwie do każdego profilu prowadzonej działalności.

Sitodruk pozwala nanieść grafikę trwale i jednocześnie wyróżnić ją z otoczenia podobnych towarów.

Torby reklamowe są tanie, ale wyglądają naprawdę profesjonalnie.

Klienci z pewnością zaczną nosić w nich nie tylko zakupy. Zaczną używać ich stale do innych czynności. Tym samym Twoja marka może trafić bez problemu do wielu potencjalnych odbiorców. To niebywale korzystna perspektywa biorąc pod uwagę koszty tej inwestycji i jej niezwykłą wręcz trwałość przetestowaną praktycznie.

Dzięki nam dopasujesz torby reklamowe do swojej strategii i identyfikacji wizualnej swojej firmy.

Smycze reklamowe

Trudno odmówić smyczom reklamowym właściwości praktycznych. Stanowią one idealną bazę do rozpoznawania pracowników, wyróżniają przedsiębiorstwa oraz osoby z tłumu.

Posiadamy w swojej ofercie mocno zróżnicowany wybór smyczy reklamowych.

Smycze reklamowe to produkt uniwersalny.

Pasuje do każdej płci. Udoskonala młodzieżowy wizerunek. Trwałe zapięcie dodane do wytrzymałego materiału, który jest wystarczająco długi do tego, aby nanieść dowolny napis i powiązać go jednocześnie z kolorystyką Twojej firmy.

Do smyczy reklamowych podepniesz szybko identyfikatory, klucze, a nawet długopisy oraz inne gadżety znajdujące się w naszej oferty. Smycze reklamowe ochronią nawet komórki przed zgubieniem.

To produkt niezwykle pożądany przez ludzi zjawiających się na targach czy wykładach promocyjnych. Warto zaopatrzyć się w tani zestaw kilkuset sztuk tego niezwykle skutecznego marketingowo produktu.

Pendrivy reklamowe

Przechowywanie danych i ich przenoszenie w formacie elektronicznym stanowi dziś podstawę funkcjonowania wielu ludzi.

Pendrivy reklamowe można wykorzystać jako ekskluzywny upominek.

Agencja Reklamowa REKOS zapewnia wysoką różnorodność kształtów przenośnych pamięci. Standardowe podłączenie USB pasuje do klasycznych komputerów stacjonarnych, laptopów i innego sprzętu elektronicznego.

Grawerowanie laserowe umożliwia uzyskanie świetnego wyglądu. Pendrive ze swoim logo podepniesz funkcjonalnie do smyczy reklamowej, które też są w naszej ofercie. To jeden z ciekawszych prezentów dla młodych ludzi, poruszających się bez problemu w cyberświecie.

Wysoka pojemność, świetny wygląd i niewielkie gabaryty sprawią, że pendrive reklamowy staje się po prostu niezastąpiony w codziennej rutynie. Co więcej obdarowany takim upominkiem klient na pewno zapamięta Twoja firmę jako niesamowicie profesjonalną i będzie ją chwalił wśród swoich znajomych i kontrahentów.

Pozostałe gadżety reklamowe

Setki niesamowitych gadżetów reklamowych z nadrukiem to niemal nieograniczone możliwości promocji swojej firmy. Przy pomocy eleganckich, funkcjonalnych upominków można w bardzo prosty sposób zjednać sobie nowych kontrahentów.

Od najprostszych kubków, długopisów, aż do odzieży, koszulek z logo i nazwą firmy, oraz po coraz popularniejsze produkty ekologiczne, ekskluzywne oraz bardzo często wybierane pendrive’y.

Agencja Reklamowa REKOS zaprojektuje i wykona dla Państwa najróżniejsze gadżety reklamowe. Od bardziej typowych wymienionych wcześniej do kredek z logo firmy, skrobaczek, piłek antystresowych, opasek odblaskowych, miar zwijanych i składanych do skrzynek na wino, bidonów, latarek i jo-jo.

Gadżety zimowe

Przedstawiamy Wam nasze gadżety zimowe, na których można umieścić swoje logo lub dane. Doskonale sprawdzą się w trudnych zimowych warunkach. Jako upominek dla Waszych klientów będą cały czas przypominać im o Waszej firmie co z pewnością zaowocuje utrzymaniem dobrych relacji.

Cały czas poszerzamy naszą ofertę gadżetów z myślą o tym aby w pełni zaspokoić oczekiwania naszych klientów.

W zimowej ofercie mamy skrobaczki do szyb i bombki z logo.