Oferujemy druk offsetowy i cyfrowy

Drukujemy wizytówki, ulotki, plakaty i wiele innych.

KLIENCI
300
+
PROJEKTY
1000
+
Agencja Reklamowa REKOS - druk offsetowy pic1
Krótkie terminy
Krótki czas realizacji zleceń. Dostawa nawet na następny dzień roboczy.
Skontaktuj się z nami żeby poznać szczegóły.
Doskonała jakość
Doskonałej jakości druk dzięki stale unowocześnianemu parkowi maszyn.
Skontaktuj się z nami żeby poznać szczegóły.
Atrakcyjne ceny
Oferujemy konkurencyjne ceny i częste promocje na nasze produkty.
Skontaktuj się z nami żeby poznać szczegóły.

Wizytówki

Wizytówki to bardzo poręczny i użyteczny format druków.
Oferujemy wizytówki jedno i dwustronne w wymiarach 90mm x 50mm oraz w wymiarze karty kredytowej czyli 85 mm x 55 mm.

Dowiedz się więcej

o naszych wizytówkach

Ulotki

Ulotki są jedną z podstawowych form reklamy.
Można na nich umieszczać informacje o usługach lub produktach a także w łatwy sposób rozprowadzać wśród potencjalnych Klientów.

Dowiedz się więcej

o naszych ulotkach

Plakaty

Plakat to najlepszy sposób aby rozreklamować wszelkiego typu imprezy, koncerty. Genialnie sprawdza się podczas wyborów. Format plakatu sprawia, że jest on łatwo dostrzegalny a zadruk jednostronny sprawia, że koszty wydruku spadają o połowę.

Zaprojektujemy dla Państwa niepowtarzalny plakat. Wydrukujemy go na bardzo dobrym gatunkowo papierze kredowym w gramaturach od 100g do 300g w zależności od przeznaczenia. Możemy wydrukować plakat w każdym rozmiarze. Nakład już od 1 szt!

Teczki ofertowe

Teczki ofertowe mogą doskonale spełniać funkcję reklamową. Dopracowana graficznie i solidna teczka na pewno na długo zapadnie w pamięć klientom. Doskonała do przekazywania kontrahentom ofert i dokumentów. Z wycięciem na wizytówkę aby teczka zawsze kojarzyła się z profesjonalizmem.

Teczki ofertowe drukujemy w kolorach CMYK na doskonałym papierze kredowym 350g. Zadruk jedno lub dwustronny w pełnym kolorze. Możliwość uszlachetnienia:

 • folią błysk
 • folią mat
 • folią mat z lakierem UV wybiórczo.

Istnieje możliwość uszlachetnienia dwustronnego teczki co zapobiega ewentualnemu ścieraniu się nadruku z wewnętrznej części teczki ofertowej.

Kartki okolicznościowe i zaproszenia

Twoi kontrahenci mogą mówić o Tobie jeszcze lepiej! Wystarczy, że wyślesz im kartkę z życzeniami świątecznymi z Twoim logo. W tym wszystkim pomoże Ci Agencja Reklamowa REKOS, która przygotowała specjalną ofertę na kartki okolicznościowe. Skontaktuj się z nami a przygotujemy dla Ciebie indywidualny projekt z niepowtarzalną grafiką, której nie znajdziesz w sklepie. Dzięki temu zabłyśniesz w towarzystwie doskonale przygotowaną reklamą i pokażesz się jako świetny partner biznesowy.

KLIENT, O KTÓRYM PAMIĘTASZ TO KLIENT, KTÓRY PAMIĘTA O TOBIE!

 • Kartki składane i zaproszenia:
 • Wymiary: A5 do A6
 • Rodzaj papieru: kreda 350g
 • Zadruk: 4+4, 4+1, 4 jednostronnie
 • Uszlachetnienie: folia błysk jednostronnie
 • Nakład: od 10 szt.
 • Kartki pocztowe i widokówki:
 • Wymiary: A6
 • Rodzaj papieru: kreda 300g
 • Zadruk: 4+4, 4+1, 4 jednostronnie
 • Uszlachetnienie: folia błysk jednostronnie
 • Nakład: od 10 szt.

Papier firmowy i notesy

Kiedy coraz więcej komunikacji odbywa się elektronicznie można by pomyśleć, że papiery firmowe i notesy są już przeżytkiem i nie są potrzebne.

Nic bardziej mylnego.

Papiery firmowe

W odróżnieniu od nagminnie występującego spamu nigdy nie zostaną odrzucone przez programy antyspamowe nie pozostawiając po sobie żadnego śladu. są one niesłychanie prostą a zarazem elegancką formą reklamy. Papier firmowy pozwoli Państwa firmie na pozyskanie nowych klientów, utrzymanie starych kontaktów oraz ugruntowanie swojej pozycji na rynku.

Notesy

Podobnie jak papiery firmowe też mogą się wydawać archaiczne w dobie cyfryzacji. Jednak klient, który dostanie notatkę od Państwa na kartce z bloczku z Waszym LOGO i danymi firmy dużo lepiej zapamięta gdzie ją dostał, chętniej wróci i będzie miał poczucie większej profesjonalności Państwa firmy.

Standardowo papiery firmowe i notesy drukujemy na papierze preprint 90g. Istnieje możliwość wydruku na innych gramaturach wedle życzenia klienta. Dostępne są różne formaty i nakłady.