Oferujemy druk wielkoformatowy i outddor'owy, banery reklamowe - Ostrów Wlkp

Drukujemy banery, roll-up’y, billboardy, potykacze i wiele innych

KLIENCI
300
+
PROJEKTY
1000
+
Agencja Reklamowa REKOS - druk wielkoformatowy pic1

Reklama wielkoformatowa najlepiej spełnia swoje zadanie na zewnątrz…

…czyli jako reklama outdoor’owa ze względu na swoje wymiary. Gabaryty doskonale wpadają w oko kierowcom i przechodniom.

Agencja Reklamowa REKOS oferuje pełna reklamę wielkoformatową. Od bannerów przez billboardy, siatki mesh, tablice i szyldy po litery przestrzenne i kasetony, roll-up’y i potykacze. Zajmujemy się również oklejaniem samochodów oraz witryn folią OWV.

Mamy bogate doświadczenie w projektowaniu grafik wielkoformatowych co ułatwia nam rozplanowanie i rozmieszczenie elementów na wybranym przez Państwo medium i formacie reklamowym.

Jako agencja reklamowa mamy możliwość działania nie tylko w obszarze wielkopolski ale całego Kraju poprzez korzystne warunki transportu nawet największych form reklamowych.

Krótkie terminy
Krótki czas realizacji zleceń wynoszący od 3 dni roboczych. Możliwa dostawa bezpośrednio do Klienta.
Skontaktuj się z nami żeby poznać szczegóły.
Doskonała jakość
Doskonałej jakości druk dzięki stale unowocześnianemu parkowi maszyn.
Skontaktuj się z nami żeby poznać szczegóły.
Atrakcyjne ceny
Oferujemy konkurencyjne ceny i częste promocje na nasze produkty.
Skontaktuj się z nami żeby poznać szczegóły.

Banery

Banery reklamowe to z całą pewnością jedne z najpopularniejszych form reklamy wielkoformatowej zewnętrznej.

Atrakcyjne ceny oraz duża trwałość i wygoda montażu to największe plusy tego rozwiązania.
Banery oferowane przez naszą agencję drukowane są na płótnie frontlit o gramaturze 510g i 610g (plandeka). Właśnie ten rodzaj tworzywa cechuje się wysoką odpornością na warunki atmosferyczne.

Oferujemy naszym klientom szeroki wybór banerów

  • Banner z wykończeniem 510g (splot 1000×1000 – najmocniejszy na rynku)
  • Banner z wykończeniem 510g (splot 300×500)
  • Baner powlekany 510g
  • Baner odblaskowy z wykończeniem (max 2,7m)
  • Baner przekładany z wykończeniem 610g z atestem B1
  • Baner do podświetleń

Istnieje możliwość drukowania wszystkich banerów dwustronnie oraz dodatkowego laminowania płynem. Nasze banery są zaoczkowane co 50cm.

Roll-Up

Roll-Up jest niezwykle elegancką formą reklamy wewnętrznej. Charakteryzujący się nowoczesnym designem i jest niezwykle szybki i łatwy w montażu.

Zapewnia wyjątkowo atrakcyjną reklamę wizualną firmy lub produktu oraz bardzo skutecznie wspiera promocję. Umożliwia bezproblemową i  niezwykle szybką możliwość zmiany grafiki. Daje również możliwość dopasowania jej wielkości do indywidualnych Państwa potrzeb.

Po zakończonej prezentacji, grafika zamykana jest w kasecie. Nie uległa przez to uszkodzeniom podczas transportu i przechowywania Do każdego stojaka dodajemy pokrowiec, który ułatwia przenoszenie.

Roll-Up jest najczęściej stosowany podczas różnego rodzaju konferencji, targów, spotkań promocyjnych i wystaw.

 

Agencja Reklamowa REKOS oferuje Państwu Roll-Up’y o konstrukcji w postaci aluminiowego stelaża z zamocowaną na nim grafiką. Jest ona bardzo lekka i prosta w montażu. Dzięki temu pozwala ona na  łatwy transport i wielokrotne wykorzystanie.

Oferujemy szerokości Roll-Up’ów: 85cm, 100cm, 120cm, 150cm.

Folia OWV (One Way Vision)

Czyli folia widoczna z jednej strony. Jest to kolejny z etapów reklamy outdoor’owej. Doskonale nadaje się na oklejanie autobusów, samochodów, taksówek oraz witryn sklepowych. Dzięki swoim właściwościom jest widoczna tylko z jednej zewnętrznej strony przez co nie zmniejsza drastycznie widoczności z wewnątrz pozwalając na dotarcie światła do środka.

Jest do doskonała i trwała forma reklamy, dzięki której Państwa szyba sklepowa czy samochodowa będzie zawsze działała na Waszą korzyść przyciągając kolejnych klientów.

Tablice i szyldy

Nieważne czy potrzebujesz dużej tablicy informacyjnej czy małej tabliczki na drzwi. Agencja Reklamowa REKOS pomoże Ci zaprojektować każdą z nich i wykona ją dla Ciebie.

Nadające prestiż biurze, gabinecie czy hali tabliczki na drzwi spowodują całkowitą zmianę wizerunku. Pomieszczenie od razu wydaje się bardziej profesjonalne. Ale to nie wszystko! Tabliczka będzie spersonalizowana! Może być na niej logo Państwa firmy, dowolna grafika. Tym samym każde drzwi staną się unikatowe.

Tablice i szyldy – z czego wykonujemy.

Wykonujemy też tablice zewnętrzne o dowolnych wymiarach. Używamy do tego wysokiej jakości materiałów takich jak dibont, plexi, aluminium, pcv. Nasze szyldy oklejone są folia monomeryczną z laminatem zabezpieczającym tablicę przed niekorzystnym wpływem warunków atmosferycznych. Folię drukujemy w pełnym kolorze CMYK.

Na życzenie klienta przystosowujemy tabliczki i szyldy do montażu poprzez wykonanie otworów lub przyklejenie taśmy samoprzylepnej.

Litery 3D

Logo czy każda inna dowolna grafika może stać się przestrzenną i przyciągać klientów.

Grafika 3D jest doskonałym zwieńczeniem indywidualności Państwa biura lub sklepu. Idealnie odzwierciedlają profesjonalizm Państwa firmy. Są ozdobą a zarazem reklamą, która przyciąga wzrok kontrahentów.

Oferujemy Państwu różne grubości styroduru, który wykorzystujemy do tworzenia trójwymiarowych grafik i liter. Możliwość dobrania wszelkich kolorów lub wykończenia płytą PCV, plexi lub dibontem powoduje, że staje się ona najbardziej zauważalnym punktem w Państwa biurze lub sklepie. Każdy, który chce podnieść prestiż swojej firmy powinien się w takie element wystroju zaopatrzyć.

Billboardy

Billboardy to świetna forma reklamy, która góruje na konkurencją formatem i kosztem.

Wytworzenie i format sprawia zarazem, iż potencjalny odbiorca nie musi wykonać żadnej czynności aby przekaz z billboardu do niego dotarł. Wielkość i położenie ma tutaj kluczowy wpływ. Nasze tablice umieszczone są w kluczowych punktach wielu miast.

Drukujemy billboardy na papierze bluback 115g 720dpi. Wymiary naszych billboardów są standardowe i wynoszą: 5,04m x 2,38m co daje powierzchnię reklamową 12m2.