Potrzebujesz nowej strony lub chcesz zmienić dotychczasową?

Napisz do nas a znajdziemy dla Ciebie optymalne rozwiązanie.

  left_top_02left_top_01
  right_bottom_02right_bottom_01

  Chcemy też dla Ciebie
  stworzyć stronę WWW

  Projektujemy profesjonalne strony Internetowe dla wszystkich branż. Tworzymy strony wizytówki oraz zaawansowane projekty z systemem CMS.

  JAK

  PROJEKTUJEMY STRONY INTERNTOWE

  Od samego początku projektu jesteśmy ukierunkowani na indywidualne potrzeby klienta. Optymalizujemy proces realizacji poprzez częste kontakty ze zleceniodawcą i na bieżąco wprowadzamy w życie Jego sugestie. Wszystko to powoduje, że finalny obraz naszej pracy jest odzwierciedleniem idei klienta.

  Rozpoznanie potrzeb
  Uważnie słuchamy klienta tak, aby w pełni zrozumieć jego intencje i sprostać jego oczekiwaniom. Analizujemy jego potrzeby.
  Makieta projektu
  Tworzymy wstępny szkic projektu czyli tzw. makietę strony na podstawie danych zebranych i dostarczonych przez klienta. Już w tym etapie krystalizuje się wizja zleceniodawcy odnośnie zawartości graficznej i merytorycznej strony.
  Realizacja projektu
  Na podstawie szkicu tworzymy pełnowartościowy produkt wiedząc czego klient od nas oczekuje. Już podczas realizacji optymalizujemy kod pod wyszukiwarki co w przyszłości maksymalnie ułatwia pozycjonowanie strony.
  Nanoszenie poprawek i zmian
  Poszczególne etapy przedstawiamy zleceniodawcy przez co na bieżąco obserwuje on powstawanie produktu i może wnosić poprawki na bieżąco co znacznie skraca całkowity czas tworzenia strony.
  Finalizacja
  Przekazujemy gotowy projekt klientowi oraz umieszczamy go w sieci i przygotowujemy do działania. Konfigurujemy wszystkie składowe, dzięki czemu działa on prawidłowo. Pomagamy wybrać optymalny hosting.
  Obsługa powykonawcza
  W zależności od rodzaju witryny udzielamy instrukcji i szkolimy w sposobie zarządzania stroną i jej aktualizacją. Projekt ma zapewnioną obsługę z naszej strony i backup danych. Przez cały czas chętnie udzielamy porad i wskazówek naszym klientom.

  Co jeszcze robimy

  Wykonujemy sklepy internetowe, landing page. Współpracujemy z firmą pozycjonującą strony oferując naszym Klientom pełne wsparcie żeby wykonane przez nas strony internetowe były od samego początku jak najlepiej widoczne w sieci.

  Agencja Reklamowa REKOS - projektowanie stron internetowych - pic2

  … to strona internetowa, którą możesz sam edytować i wprowadzać do niej konieczne zmiany. Po zbudowaniu strona internetowa cechuje się wręcz nieograniczona możliwością rozbudowy co pozwala w łatwy sposób zarządzać nią nawet przez osobę nie znającą kodu.

  …czyli najprostsza i sztywna forma pokazania Twojej firmy w Internecie. Zawiera ona przeważnie około 5 podstron, z których wyróżnić możemy stronę startową, ofertę, o firmie, galerię i kontakt. Jest to generalnie nie edytowalna forma stałego przekazu podstawowych informacji. Główną zaletą takich stron internetowych jest niska cena projektu i wdrożenia.

  …to takie strony internetowe, które dopasowują się do szerokości wyświetlacza, na którym się pojawiają. Nie ważne czy jest to komputer stacjonarny, laptop, tablet czy smartfon, stronę, która dla Ciebie zaprojektujemy będzie wszędzie poprawnie wyświetlana i w pełni funkcjonalna.

  W standardzie oferujemy dla Ciebie wersję responsywną. U nas za taką stronę nic więcej nie dopłacasz!

  Według standardów Google strony nieresponsywne nie są wyświetlane w mobilnej wersji wyszukiwarki.

  CZYM SIĘ JESZCZE ZAJMUJEMY?

  Projektujemy logo, drukujemy materiały reklamowe, oferujemy gadżety i słodycze reklamowe oraz wiele więcej.

  W naszej ofercie posiadamy kalendarze ECO i produkty w twardej oprawie a także okładki na dowody rejestracyjne i zawieszki zapachowe.