Oferujemy ramki pod tablice rejestracyjne

W ofercie mamy wiele metod nanoszenia nadruku na ramki pod tablice rejestracyjne. Od budżetowego sitodruku po wyroby premium z nadrukiem 3D.

Agencja Reklamowa REKOS - ramki pod tablice rejestracyjne - nadruk doming
left_top_02left_top_01
right_bottom_02right_bottom_01
Krótkie terminy
Krótki czas realizacji zleceń - od ok 5 dni roboczych.
Skontaktuj się z nami żeby poznać szczegóły.
Doskonała jakość
Doskonałej jakości ramki oraz nadruki.
Skontaktuj się z nami żeby poznać szczegóły.
Produkty ECO
Ramki produkowane są z materiałów pochodzących z recyklingu.
Skontaktuj się z nami żeby poznać szczegóły.

Sitodruk UV

Agencja Reklamowa REKOS - ramki pod tablice rejestracyjne - sitodruk UV

Ramki do montażu tablic rejestracyjnych z nadrukiem reklamowym wykonanym w nowoczesnej i ekologicznej technologii UV. Uzyskane kolory są intensywniejsze i dużo trwalsze, a nadruk precyzyjniejszy od tradycyjnego sitodruku z farbami wolnoschnącymi.

Nadruk nanoszony jest bezpośrednio na ramkę. W tej technologii możliwe jest naniesienie maksymalnie 4 kolorów.

Nadruk cyfrowy UV

Agencja Reklamowa REKOS - ramki pod tablice rejestracyjne - nadruk cyfrowy UV

Nadruk cyfrowy UV umożliwia wykonanie przejść tonalnych w pełnej gamie kolorystycznej (CMYK). Istnieje możliwość nadruku zdjęć oraz czy innych pełnokolorowych grafik.

Nadruki charakteryzują się wysoką precyzją w oddaniu najdrobniejszych szczegółów.

W technologii nadruku cyfrowego UV grafika nanoszona jest bezpośrednio na powierzchnię – listwę zatrzaskową o szerokości 19 mm. Nie jest to wydruk na naklejce.

Nadruk cyfrowy premium UV

Agencja Reklamowa REKOS - ramki pod tablice rejestracyjne - nadruk cyfrowy premium UV

Ramki z nadrukiem cyfrowym Premium UV umożliwiają wydobycie jeszcze więcej z druku. Ramki te charakteryzują się precyzją druku, realnym odzwierciedleniem kolorów oraz jednolitością wydruku bez wierszowań. Pozwala to zadowolić nawet najbardziej wymagających Klientów.

Technologia ta umożliwia nadruki na listwie ramki standard o powierzchni nadruku 509 x 19 mm albo listwie ramki Intense o powierzchni nadruku 513 x 22 mm.

Powierzchnia DOMING

Agencja Reklamowa REKOS - ramki pod tablice rejestracyjne - doming

Doming to metoda zdobienia ramek pozwalająca na uzyskanie zbliżonego do trójwymiarowego efektu. Można to osiągnąć poprzez pokrycie grafiki wypukłą warstwą przeźroczystej żywicy poliuretanowej, która to daje efekt soczewki. Dzięki specjalnym listwom zapobiega odwarstwianiu Domingów. Żywica jednocześnie chroni nadruk przed promieniami UV zwiększając trwałość ramki.

Aby uzyskać jeszcze efektowniejszy wygląd nadruku możliwy jest nadruku na folii chromowej/lustrzanej. Takie rozwiązanie stanowi alternatywę dla nadruku w technologii 3D.

Powierzchnia 3D

Agencja Reklamowa REKOS - ramki pod tablice rejestracyjne - nadruk 3D

Ramka z nadrukiem 3D to elegancka i wyjątkowa forma reklamy. Produkt ten jest skierowany do wymagających Klientów, którzy chcą podkreślić prestiż. Wypukłe napisy pokrywane są folią termotransferową w różnych kolorach. Powoduje to, że ramka dodatkowo gwarantuje wysoką trwałość. Nadruk 3D umieszczany jest na listwach zatrzaskowych poprzez bezpośrednie wtryśnięcie tworzywa w formie.

Standardowo ramki 3D pokrywane są folią chromową. Możliwe jest użyci dodatkowego koloru folii lub pokrycie listwy 3D sitodrukiem.

Motocyklowe i skuterowe

Agencja Reklamowa REKOS - ramki pod tablice rejestracyjne - ramki dla motocykli

W ofercie mamy także ramki pod motocyklowe i skuterowe tablice rejestracyjne. Posiadają one osobną listwę zatrzaskową, na którą bezpośrednio nanoszony jest nadruk. Dzięki uniwersalnemu systemowi mocowania produktu nie ma potrzeby ich przewiercania przy montażu ramek

Nasza oferta zawiera dwie technologie nanoszenia grafik na listwy: nadruk cyfrowy oraz technologię doming.

Dodatkowe informacje

  • uniwersalność – pasują do każdego typu samochodu
  • elastyczne tworzywo – pozwala na wielokrotny montaż i demontaż tablicy rejestracyjnej bez obawy o zniszczenie ramki, gwarantując wysoką wytrzymałość
  • ramka wytrzymuje skrajne temperatury (od – 40 st. C do + 80 st. C)
  • listwa zatrzaskowa o szerokości 19 mm chroni tablice przed wypadaniem i kradzieżą
  • zastosowany system sprężyn zapobiega drżeniu tablicy rejestracyjnej