Potrzebujesz nowy baner reklamowy?

Napisz do nas a prześlemy dla Ciebie optymalne rozwiązanie.

  left_top_02left_top_01
  right_bottom_02right_bottom_01
  Dla Ciebie również

  zaprojektujemy i wydrukujemy banery reklamowe

  Projektujemy oryginalne i niezwykle trwałe banery reklamowe, które doskonale zareklamują Twoją firmę pozostając przy tym długo czytelne i nie wyblakłe.

  Agencja Reklamowa REKOS - banery - baner pic1
  Jakie

  powinny być banery reklamowe?

  Przykuwające wzrok
  Odpowiedni dobór kolorów oraz poprawna hierarchia sprawiają, że projektowane przez nas banery łatwo zauważyć oraz odczytać z nich kluczowe informacje. Sprawia to, że oferowane przez naszych Klientów towary lub usługi zapadają w pamięć co przekłada się na jeszcze lepszą ich sprzedaż.
  Czytelne
  Dobrze dobrana hierarchia treści ułatwia potencjalnemu Klientowi zapoznanie się z ofertą przedstawioną na banerze. Projektując nasze banery reklamowe zawsze dobieramy odpowiednie czcionki, grafiki i zdjęcia tak, aby zawsze stawiać na jak najbardziej czytelny przekaz i unikać trudnych do odczytania lub odnalezienia informacji.
  Trwałe
  Oferujemy naszym Klientom banery tylko na najlepszych i najtrwalszych materiałach o bardzo gęstym splocie, który pozwala na ich dłuższą eksploatację. Standardowo nasze banery są zgrzewane i oczkowane co 50 cm ale istnieje również możliwość wykonania tuneli i niestandardowego oczkowanie według wytycznych Klienta. Istnieje możliwość laminowania banerów aby jeszcze bardziej wydłużyć ich żywotność.
  Agencja Reklamowa REKOS - banery - baner pic2
  Co przemawia za

  banerami reklamowymi?

  są przynajmniej trzy powody, dla których warto zaopatrzyć się w banery reklamowe zaprojektowane i wykonane przez Agencję Reklamową REKOS

  Po pierwsze...
  ...są jednym z najtańszych sposobów na reklamę zewnętrzną. W porównaniu do innych nośników reklamowych banery oferują najkorzystniejszy stosunek jakości do ceny i trwałości.
  Po drugie...
  ...banery reklamowe są niezwykle uniwersalne. Jakość druku jest bardzo wysoka co pozwala nawet najbardziej wymagającym Klientom cieszyć się z bardzo dobrze wyglądającej reklamy. Z banerów korzystają prawie wszystkie branże. Spełniają one swoją role zarówno w pomieszczeniach jak i na zewnątrz.
  Po trzecie...
  ...banery można zamontować w niezwykle prosty sposób prawie do każdej powierzchni. Mogą one być przyczepione do ścian, płotów, rusztowań i wielu innych. Ich trwałość pozwala na ich wielokrotne wykorzystanie zawsze tam gdzie w danej chwili są potrzebne.

  Oferujemy naszym klientom szeroki wybór banerów:

  • Baner 510g (Strong 1000×1000) z wykończeniem, szerokość bez łączeń 320cm
  • Baner powlekany 510g z wykończeniem, szerokość bez łączeń 320 cm
  • Baner krótkookresowy 400g bez zgrzewanej krawędzi, oczkowanie standardowe – NA ZAMÓWIENIE
  • Baner odblaskowy z wykończeniem (max 2,7m)
  • Baner do podświetleń

  Istnieje możliwość drukowania wszystkich banerów dwustronnie oraz dodatkowego laminowania płynem. Standardowo drukujemy banery na materiale matowym, również  istnieje możliwość druku na materiale z połyskiem.

  Krótkie terminy
  Krótki czas realizacji zleceń oraz możliwe zamówienia ekspresowe.
  Doskonała jakość
  Doskonałej jakości druk dzięki stale unowocześnianemu parkowi maszyn.
  Atrakcyjne ceny
  Oferujemy konkurencyjne ceny i częste promocje na nasze produkty.

  Co jeszcze robimy

  Projektujemy strony internetowe oraz ściśle współpracujemy z firmą pozycjonującą strony internetowe oferując naszym Klientom pełne wsparcie żeby wykonane przez nas strony były od samego początku jak najlepiej widoczne w sieci.

  Projektujemy i wykonujemy okładki na dowody rejestracyjne, ramki pod tablice rejestracyjne.

  W naszej ofercie znajdziecie również wizytówki i ulotki oraz bardzo szeroką ofertę druku offsetowego, zawieszki zapachowe, produkty w twardej oprawie a także kalendarze i gadżety reklamowe.

  Agencja Reklamowa REKOS - ulotki ikona1
  Agencja Reklamowa REKOS - plakaty ikona1
  Agencja Reklamowa REKOS - banery reklamowe ikona1
  Agencja Reklamowa REKOS - gadżety reklamowe ikona1