Ozonoterapia

Agencja Reklamowa REKOS - Ozonoterapia

Agencja Reklamowa REKOS - Ozonoterapia

Agencja Reklamowa REKOS - Ozonoterapia

 

 

Agencja Reklamowa REKOS - Ozonoterapiaozonoterapia-ulotki-4

ozonoterapia-dlugopisy-breloki

Agencja Reklamowa REKOS - OzonoterapiaAgencja Reklamowa REKOS - Ozonoterapia

Zakres prac

strona internetowa, logotyp, kreacja wizerunku, ulotki, litery przestrzenne, reklama dla mediów, fotografia produktowa, roll-up’y, breloki reklamowe, długopisy reklamowe

29.06.2013r. startuje strona www.ozono-terapia.pl, gabinetów zajmujących się leczeniem, profilaktyką i odnową biologiczną stosując zabiegi z użyciem ozonoterapii, mechanoterapii, laseroterapii i wielu innych oraz unikatowych urządzeń rehabilitacyjnych w skali kraju. Za całą identyfikację gabinetów odpowiada Agencja Reklamowa REKOS.

Stworzyliśmy spójny projekt strony internetowej, wizytówek, ulotek, banerów, liter przestrzennych i całej identyfikacji wizualnej biura. Do naszych działań doszły projekty i druk zaproszeń, fotografia produktowa i eventowa. Ostatnimi projektami dla gabinetu były roll-up’y, breloki i długopisy reklamowe z nadrukiem. Dalszy rozwój gabinetów przyniesie kolejne odsłony naszej pracy.

Projektując stronę dla “OZONOTERAPII” kierowaliśmy się intuicyjnym podejściem do tematu. Łatwością odnalezienia potrzebnych pacjentowi informacji. Dział kontaktu został wyposażony w przejrzysty formularz kontaktowy, dzięki któremu można bezpośrednio ze strony wysyłać maile z zapytaniem.

Ozonoterapia to bardzo prężnie i dynamicznie rowijający się gabinet, który w ostatnim czasie znacząco rozszerzył swoją ofertę i jest jednym z głównych gabinetów rehabilitacyjnych dla sportowców w całej wielkopolsce.

Jako Agencj Reklamowa REKOS zostaliśmy uhonorowani w tym roku wyróżnienieniem “Przyjaciel gabinetu 2013” od Ozonoterapii na pierwszym Balu Koszykarek TS Ostrovia, który to obsługiwaliśmy w dziedzinie fotografii i oprawy graficznej.

Jesteśmy dumni, że mamy Gabinet Ozonoterapii wśród swoich klientów.