Agencja Reklamowa REKOS - twarda oprawa - MKoszt - strona internetowa
dla firmy MKoszt wykonaliśmy

Stronę Internetową

Przejrzysta i nowoczesna Strona Internetowa w łatwy i prosty sposób pozwala zasięgnąć wszystkich niezbędnych informacji o firmie MKoszt. Zoptymalizowana pod wyszukiwarki w łatwy sposób pozwala się pozycjonować.

Jak każda nasza strona WWW jest responsywna co pozwala w bezproblemowy sposób przeglądać ją na urządzeniach mobilnych co jest w dzisiejszych czasach wręcz niezbędne.

SYSTEM CMS

RESPONSYWNA

BEZPIECZNA

Dla firmy MKoszt wykonaliśmy również projekty reklamy zewnętrznej takiej jak banery. Postawiliśmy na jasny i czytelny przekaz przykuwający jednocześnie wzrok.

Jesteśmy również odpowiedzialni za wydrukowanie reklam. Użyte zostały do tego materiały najwyższej jakości jak w przypadku banerów Frontlit 510g o najmocniejszym splocie 1000×1000.

Agencja Reklamowa REKOS - MKoszt - wizytówki

Projekt wizytówek

Wykonaliśmy projekt wizytówek. Postawiliśmy na coś więcej niż standardowe wykończenie wizytówek. Zostały one dwustronnie pokryte matową folią dodającą wizytówkom elegancji a także najważniejsze elementy zostały dodatkowo uszlachetnione wybiórczym lakierem UV, który poprzez błyszczącą powierzchnię  i wyczuwalną dodatkową warstwę uwypukla wybrane elementy.

Jesteśmy też odpowiedzialni za druk wizytówek.

Ulotki

Wykonaliśmy także projekt ulotek informacyjnych dla firmy MKoszt.

Odpowiadamy również za druk ulotek.

Agencja Reklamowa REKOS - MKoszt - ulotki